İçerik Yönetim Sistemi – CMS

İçerik Yönetim Sistemi CMS

Firmamızın geliştirdiği CMS (İçerik Yönetim Sistemi) ile ek lisans masraflarından kurtulurusunuz. Böylece firmanızın web maliyetini düşürmüş olurusunuz.

CMS (İçerik Yönetim Sistemi), web sitenizin bilgilerini uzaktan yönetmek; düzenlemek, silmek vs. için tasarlanmıştır. CMS aşağıdaki gereksinimleri karşılar.

 • Sadece yetkili kullanıcıların web içeriğine erişimi sağlamasını sağlar.
 • Kullanımı kolay ve sezgiseldir. Bilgi gerktirmez.
 • Bilgisayarınızdaki kaynakların ve veri iletim kanallarının etkin kullanımını sağlar.

CMS Yönetim Paneli

Temel ve Gelişmiş yönetim sistemi (CMS) modülleri:

 1. Yapı;
 2. Haber Besleme;
 3. Soru ve Cevap;
 4. Galeri;
 5. Online Siparişler;
 6. Ürün Kataloğu;
 7. Fiyat-Stok Yönetimi;
 8. Yapılandırma;

1. İçerik Yönetimi Modülü «Yapı»

Site Haritası – Web sitenize ait tüm sayfaların listeleyebilir, yeni sayfa ekleyebilir veya istediğiniz sayfayı silebilirsiniz. Sayfalar veya alt sayfalar bölümler halinde eklenebilir.

2. Haber Modülü «Haber ve Besleme»

Bu modül ile haberlerinizi yönetebilirsiniz.

3. SSS Modülü «Soru ve Cevap»

«Yapılandırma» modülünde gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra kullanıcılar ile sohbet edebilirsiniz. Siteden bir soru geldiğinde posta ile bir bildirim alırısınız.

4. Fotoğraf Albümleri Modülü «Galeri»

«Galeri» modülü ile fotoğraflarınızı yayınlayabileceğiniz ayrı bir sayfa oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

5. Siparişler Modülü «Online Sipariş»

Bu modül ile, site aracılığı ile bir kullanıcının ürünlerinizden sipariş verebilmesini veya ürünleriniz sadece görüntüleyebilmesini sağlayabilirsiniz. Yönetici sayfasında verilen siparişleir görebilir ve «Yapılandırma» modülünde belirttiğiniz e-posta adresine bildirim mesajı alabilirsiniz.

6. Ürün Yönetimi Modülü «Ürün Kataloğu»

Firmanız tarafından üretilen ve / veya satılan ürünlerin online kataloğu oluşturabilirsiniz. Ürün dizininizin içeriğini ve yapısını değiştirebilirsiniz. Ürünlerinizi yeniden adlandırabilir, yeni ürün ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz.

7. Fiyat – Stok Modülü «Fiyat – Stok Yönetimi»

Doc (Word), rtf (Word), xls (Excel), rar, zip, pdf (Acrobat) gibi en popüler formatlardaki fiyat listelerini ekleme kontrolünü sağlar. İstek üzerine diğer biçimleri eklemek mümkündür.

8. Yapılandırma Modülü «Yapılandırma»

“Yapılandırma” modülü ile mevcut şifrenizi yenisiyle değiştirebilmenizi sağlar. Bunu yapmak için, mevcut kullanıcı adı ve şifrenizi ve ardından yeni şifreyi girip onaylamalısınız. Ayrıca siteden yeni alınan siparişleri veya konuları ve bildirimlerinin gönderileceği e-mail adresini ekleyebilir, değiştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir