Reklam ve Tanıtım

HatayPlatform.Com Reklam

hatayplatform.com – Hatay’ın Yaşam Platformu. Eylül 2014 tekil ziyarteçi sayısı 20 000, toplam sayfa ziyareti 150 000. Potalımızın toplam ziyaretçi sayısının %85’i Hatay sakinlerindendir. Web sitemizde yer alan reklamlar coğrafi hedefine tam olarak varacaktır, kısaca ürünleriniz çoğu Hatay’lı olan ziyaretçilerimiz tarafından keşfedilercektir. Bu vesileyle, reklamverenler, kentsel odaklı reklam sayesinde maksimum sonuca ulaşır.

Sitemizde çeşitli reklam türleri sunmaktayız:
  • Banner Reklam
  • Haber Reklam – Popüler İşletme
  • Firmalar Kataloğunda Reklam

BANNER REKLAM

Sizin için bir banner (afiş) hazırlayalım ve bu bannerınızı sitemizde uygun bir yere yerleştirelim . Farklı banner boyutları oluşturulabilmektedir. gif formatında Flash bannerlar hazırlanabilmektedir.

hatayplatform.com Banner Reklam Fiyat Listesi
Banner Boyutu Banner Konumu Fiyat
250*300 px (VIP) Ana sayfa haber slaytı yanı 330 TL / Ay
400*100 px Ana sayfa haber sütunu altında 220 TL / Ay
400*100 px Ana sayfa firma haber sütunu altında 220   TL / Ay
400*100 px Ana sayfa iş ve işçi ilanları sütunu altında 150 TL / Ay
400*100 px Ana sayfa seri ilanlar sütunu altında 150 TL / Ay
1700*100 px Ana sayfa altında (Otomatik Açılır) 400 TL / Ay

Tüm reklam afişlerimiz, portalımızın tüm sayfalarında dönüşümlü olarak yayınlanmaktadır. Böylece her ziyaretçinin istatiksel olarak reklamınızı 6-7 kez görmesi mümkün olacaktır.

HABER REKLAM ve POPÜLER İŞLETME

Reklamın bu oldukça genç sayılacak bu formu, firma hakkında bir hikaye, deneme, tanıtım metni veya haber bloğu şeklindedir.

Bu metin bloğu ile neredeyse aklınıza gelebilecek her bilgiyi yansıtabilme avantajına sahip olacaksınız. Ziyaretçilerimize okumak için ilginç olacak çekici bir hikaye şeklinde bir reklam dizenleyin. Üstelik bu metninizle ilgile herhangi bir karakter sınırlaması yok.

Haber Reklam’ın 2 türü mevcuttur:

  • Popüler İşletme
  • Firma Haberleri

Popüler İşletme Reklam seçeneği; reklam için hazırlanan metnin kısa açıklaması temalı büyük bir fotoğraf ve tüm makaleye giden bir bağlantı ile HatayPlatform.com anasayfasının Hatay İşletmeleri – Web Siteleri kısmında yer alır.

İşletme Haberleri Reklam seçeneği; reklam için hazırlanan metnin kısa bir açıklaması bir foroğraf ve tüm makaleye giden bir bağlantı ile HatayPlatform.com anasayfasının firma haberleri için ayrılan kısımda yer alır.

HatayPlatform.com Günlük Yayın ve Firma Haberleri Reklam Fiyat Listesi
Türü Yayınlanma Süresi Fiyatı
Popüler İşletme 1 Hafta 55 TL
Firma Haberleri 1 Hafta 30 TL

KATALOG REKLAM

Katalog reklam ile firma bilgileriniz ücretsiz ve ücretli olarak işletmeler dizinimizde yer alabilmektedir.
İşletmeler Dizinimizde, ücretsiz olarak, işletme ve / veya web sitesi adı, işletmeye ait kısa bir açıklama, firmanın fiziksel adresi, telefon / fax, işletmenin web sitesinin URL’si yer alabilmektedir. Ücretsiz seçeneğinde ziyaretçilerimiz size ya site içiden yada herhangi arama motorundan arama yaparak ulaşabileceklerdir.

İşletmeler Dizinimizde, ücretli olarak, işletme ve / veya web sitesi adı, işletmeye ait kısa bir açıklama, firmanın fiziksel adresi, telefon / fax, işletmenin web sitesinin URL’si Firmalar Kataloğu sayfasının üst kısmında yer alabilmektedir. Ücretli seçeneğinde ziyaretçilerimiz size ya site içiden yada herhangi arama motorundan arama yaparak ulaşabilmenin yanında Firmalar Kataloğu sayfasına girişte direk sizn firma kısa açıklamanız ve resminiz ile karşılaşacaklardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir